Szieszta⚜️A Patrióta Magazin |SZIESZTA-NETWORK HUNGARY © |

2022. március 25. 14:06 - RlGODON

A Romániában talált ősi tudás csarnokát 2003. óta titkolják

 

exopolitics-logo-3-300-300x219.png

2003-ban elképesztő felfedezést tettek egy nagy anomáliára a romániai Bucsecs-hegység belsejében. Egy magas szintű olasz szabadkőműves volt az első, aki riasztotta a román hírszerző szolgálat szigorúan titkos paranormális egységét az amerikai földradar felfedezéséről. A hegy belsejében egy nagyon nagy félgömb vagy kupola alakú építmény felfedezése olyan összetett geopolitikai manőverek sorozatát indította el, amelyek során Romániát „védelme érdekében” gyorsan bevonták a NATO-ba. Mindez körülbelül ugyanabban az időben történt, amikor egy hasonló anomáliát találtak Irakban, ami ismeretlen tényezővé vált az Egyesült Államok vezette invázióban.

A titokzatos szerkezet belsejében az ősi információk mesés tárháza volt – a holografikusan tárolt elfeledett tudás és genetika valóságos Noé bárkája. Ezt az ősi rekordok csarnokát óriások vagy embernek látszó földönkívüliek magas faja építette. A román „Hall of Records” egy összetett geopolitikai küzdelemben vesz részt a Pentagon, a román kormány és a magas rangú szabadkőművesek között, akik a nyilvánosság elé kerülő információk kiadásáért vagy elfojtásáért versengenek. 

ÍRTA: DR. MICHAEL SALLA ON .

___________________________ 

Bucsecs-hegység Erdély délkeleti peremén, Brassótól délre helyezkedik el, Prahova megyeBrassó megye és Dâmbovița megye határán. Az észak-dél irányú hegység határát keleten a Prahova-völgy, északon a Királykő-hegység, nyugaton a Leaota-hegység képezi. Télen és tavasszal gyakoriak a lavinák.

A Bucsecs legmagasabb pontja az északon lévő Omu-csúcs (2506 méter). Innen indulnak ki dél felé, patkó alakban a további hegyvonulatok. A keleti vonulat fontosabb hegyei: Costila (2498 m), Caraiman (2384 m), amelyen egy hatalmas kereszt látható, Jepii Mici (2143 m), Jepii Mari (2071 m), Piatra Arsă (2075 m) és Furnica (2103 m). Fontosabb nyugati hegyek: Doamnele (2401 m), Batrina (2189 m) és Tatarul (1998 m). A két vonulat között folyik a Ialomița folyó. A keleti vonulat magasabb részén található a Bucsecs-fennsík, ahol a szél és az eső olyan látványos alakzatokat hozott létre mint a Szfinx és a Babele.

Wiki

Nagyban, képre klikk:

GM

Szólj hozzá!

A bejegyzés trackback címe:

https://femamv.blog.hu/api/trackback/id/tr817789490

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
Szieszta⚜️A Patrióta Magazin |SZIESZTA-NETWORK HUNGARY © |
süti beállítások módosítása