Szieszta © - A Patrióta Magazin |SZIESZTA-NETWORK HUNGARY © |

2021. március 04. 23:44 - M0DERAT0R

GITMO vs Hillary Rodham Clinton [FRISSÍTVE]

Értelemszerűen ez olyan információ, amit lehetetlen ellenőrizni, ezért a forrást tükörfordítással közöljük! (szerk.)

A Clinton sztori a letartóztatásától a kivégzéséig... 

 

2021. március 04. 

A haditengerészet SEAL-ek Letartóztatják Hillary Clintont

A „zárja be” ének végre megvalósult.

A Real Raw News értesülései szerint a Donald Trumphoz hű amerikai haditengerészet a SEALS lerohanta Hillary Clinton Chappaqua-i birtokát, és letartóztatta hazaárulás, a kormány tulajdonának megsemmisítése, valamint az ellenség segítése és felbujtás vádjával.

A letartóztatásra kedd este került sor, egy Trump pályáján tartózkodó forrás szerint, mindössze néhány órával azután, hogy Trump beszélt Hugh W. Howard ellentengernagygal az Egyesült Államok Különleges Műveleti Parancsnokságán, és átadta neki a Clinton bűnösségére vonatkozó „mamutbányát” az ő koráig. nap a külügyminisztériumban. A bizonyítékok állítólag soha nem látott e-mailek ezreit tartalmazzák, amelyeket Clinton acid a 2016-os elnökválasztás előtt mosott ki, valamint olyan dokumentumokat, amelyek a republikánus törvényhozók meggyilkolására irányuló összeesküvésekbe keveredtek szerte az országban.

A bizonyítékok annyira meggyőzőek voltak, tette hozzá forrásunk, hogy Howard adminisztrátornak nehezen tudta elhinni, hogy Clintont nem tartóztatták le évekkel ezelőtt.

– Trump azóta akarja megszerezni őt és a Deep State összeesküvés többi tagját, amióta betette a lábát a Fehér Házba. Évekbe telt, mire kiásta az anyakötelet. Miután katonai támogatást kapott, zöld színűvé tette a műveletet. Trump csapata jobb híján régóta figyelte Clintont, és tudta, hogy kedd esténként mindig egyedül van. Ekkor fogták el a SEALS-ek” – mondta forrásunk.

A sötétség leple alatt a 3. haditengerészeti különleges hadviselés csoport nyolcfős különítménye beszivárgott a Chappaqua-kastélyba nem sokkal hajnali 2 óra után. Rejtélyes módon Clinton kétfős titkosszolgálati részlete, aki általában egy vendégházban lakik az ingatlanon, nem volt jelen aznap reggel. A SEALS kitakarította a főépületet, majd hangtalanul betörte a hálószobája ajtaját, ahol ébren találták, amint beszédet próbál egy sminktükör előtt. Egyetlen nyugtatót lőttek a nyakába, mondta forrásunk, mielőtt leragasztották a száját, és egy fekete szövettáskát zártak a fejére.

A SEALS több laptopot és papírcsomagot is lefoglalt – közölte forrásunk.

– Nem tudom, hová vitték; ezt csak Trump tudja. De ez a bizonyíték arra, hogy Trump és a katonaság megkezdte az összeesküvést. A vártnál tovább tartott, tovább tartott, mint szerette volna, de jobb későn, mint soha. Trump azt teszi, ami Amerikának jó” – mondta forrásunk.

Trump hamarosan Guantánamóba küldi, hogy katonai bíróság elé álljon Amerika és népe elleni bűncselekményei miatt. A GITMO-t a tengerészgyalogság irányítja – mondta forrásunk zárásként. és az amerikai haditengerészet, amelyek mindketten elhagyták Joe Bident, és ehelyett megígérték, hogy segítenek Donald Trumpnak legyőzni a sötétség erőit, amelyek évtizedek óta korrupcióba burkolták a nemzetet.

Frissítés:

Megjegyzés: Tisztában vagyunk vele, hogy az MSM által támogatott, úgynevezett tényellenőrző ügynökségek, mint például a SNOPES, megkérdőjelezik ennek a cikknek a tartalmát. A Snopes, a Politifact, a MediaBias és a legtöbb más úgynevezett tényellenőrző szervezet teljes egészében az MSM és a liberális baloldal ellenőrzése alatt áll, hogy támogassák programjukat. Az RRN kitart a megírt történet mellett, és hamarosan frissítést mutat be.

 

Frissítés: 2021. április 12.

Clinton Katonai Törvényszék: 2. nap 1. rész

Hillary Clinton katonai törvényszéke hétfőn délelőtt folytatódott a guantánamói öbölben, egy 72 órás szünetet követően, amely csütörtök délután kezdődött, amikor egy kócos Clinton a padlóra rogyott, és epilepsziás rohamnak tűnt. Ám szombaton a GITMO orvosi stábja tiszta egészségi igazolást adott Clintonnak, mondván, valószínűleg betegséget színlelt, hogy megakadályozza a tárgyalást.

Hétfőn délelőtt 10:00-kor John G. Hannink alelnök bevezető megjegyzései kinevették Clinton viselkedését.

„Hillary Rodham Clinton tudja, hogy bűnös. Ellenkező esetben nem tenne úgy, mintha beteg lenne, hogy elhalassza az eljárást. Ez a nő teljesen gonosz, maró, erkölcstelen” – mondta Hannink alelnök, a három tisztből álló bírósághoz fordulva, amely végül eldönti Clinton sorsát.

A csütörtöki kihallgatás kontextusából kitérve Hannink alelnök olyan vádakat emelt Clinton ellen, amelyeket mi az RRN-nél korábban nem hallottunk. Olyan dokumentumokat készített, amelyek Clintont és a Clinton Alapítványt összekapcsolják 23 haiti és 3 amerikai gyermek eltűnésével, akik feltehetően árván maradtak egy hatalmas földrengés következtében, amely 2010-ben becslések szerint 220 000 ember halálát okozta a szigetországban.

Mivel az incidensben amerikai állampolgárok is érintettek, a törvényszék feladata volt megítélni Clinton bűnösségét az ügyben – mondta Hannink alelnök.

A három amerikai gyermek – 4, 7 és 12 évesek – egy humanitárius házaspárhoz tartozott, akik misszionáriusi munkát végeztek a szigetországban. Egy nappal a földrengés után a haiti hatóságok egy idősebb haiti nő – valószínűleg a bébiszitter – gyermekeire és holttestére bukkantak összeomlott otthonuk romjai között. A szülők önkéntes munkát végeztek egy Port-au-Prince-től nyugatra fekvő faluban, közel a földrengés epicentrumához.

A haiti hatóságok egy hétig hiába keresték az eltűnt szülőket, de arra a következtetésre jutottak, hogy a házaspár biztosan belehalt a földrengésbe.

Hannink alelnök elmondta a törvényszéknek, hogy 2010. január 24-én Hillary Clinton, akkori külügyminiszter felvette a kapcsolatot René Préval haiti elnökkel, és azt mondta, hogy szeretne segíteni azoknak a szülőtlen gyerekeknek, akiknek életét a földrengés összetörte.

Hannink alelnök megmutatta a törvényszéknek a Clinton és Préval közötti e-mailes levelezési láncot. Egy levélben Clinton kifejezetten kijelentette, hogy az árva gyermekek gondozásának nyitánya a Clinton Alapítvány nevében történt, nem pedig az Egyesült Államok kormánya, és hogy az alapítvány nevelőotthont fog találni a gyerekeknek addig, amíg megfelelően örökbe nem fogadják őket.

„Préval azt hitte, őszinte volt, és amikor a 3 amerikai gyerekről mesélt neki, azt mondta neki, hogy ő is gondoskodni fog róluk. De Clintonnak hátsó szándékai voltak, a bizonyítékok azt mutatják. Ezt soha nem futotta át a külügyminisztériumon keresztül, amiért ő volt a felelős. Nem, a Clinton Alapítvány bérelt egy hajót, hogy elhozza azokat a gyerekeket a szigetről, egy hajót, amely felvette őket Haitin, majd eltűnt a bolygó színéről. Sem az államnak, sem az Egészségügyi és Humán Szolgálatnak nincs feljegyzése arról, hogy amerikai gyerekek amerikai földre tették volna a lábukat. A haiti gyerekeket sem. Hová tűntek mind? Eltűntek a levegőben? Ön tette az ajánlatot, az e-maileken az Ön neve szerepel, az Alapítvány megszervezte a szállítást. Van valami mondanivalód?”

Clinton, aki az eljárás kezdete óta egy szót sem szólt, azt mondta: "Meg kell kérdezni a Clinton Alapítványt."

Ön az alapítvány – vágott vissza Hannink alelnök. „A Clinton Alapítvány csak nevében alapítvány. Te és ez ugyanaz az entitás.”

Clinton mozdulatlanul ült, és csendbe merült.

Ezután Hannink adminisztrátor bemutatott egy tanút, a Clinton Alapítvány korábbi könyvelőjét, Bethany Greenbaumot, aki a ZOOM-on keresztül Clinton bűnösségéről tett tanúbizonyságot. Elmondása szerint a Clinton Alapítvány 3 000 000 dollárt fizetett a Spanyolországból induló IYC Yacht Solutions vállalatnak egy heti jachtbérlésért. Greenbaum a 145' Blisst „bulihajónak” nevezte pezsgőfürdőkkel, szaunával és megrakott minibárral.

„Tudom, hogy a hajót Miamiba szállították, és azt a parancsot kapták, hogy hajózzanak Haitira. Ezen kívül nem tudok semmit, és elég okos voltam ahhoz, hogy ne tegyek fel kérdéseket
– mondta Greenbaum a törvényszéken.

– De az alperes, Hillary Rodham Clinton jóváhagyta a kiadást? – kérdezte Hannink alelnök.

"Igen. Igen, megtette
– válaszolta Greenbaum.

Egy rövid szünet után Hannink alelnök elmondta, hogy az olasz hatóságok és az IYC Yachting megtagadta az együttműködést a Hillary Clintonnal kapcsolatos nyomozásban.

„Azt hittük, hogy segítenek, de nem. A vádlott erős és védett nő volt. Tekintsük ezt: Egy luxusjacht átlagos bérleti költsége egy hétre 2010-ben 300 ezer volt, adj vagy veszel. Pedig Clinton tízszer annyit fizetett. Miért? Biztosan nem jótékonykodó, vagy emberbarát. Fizetett a hallgatásukért, ennyit vett 3 000 000 dollárért”
– szögezte le Hannink alelnök.

 

Hillary Clinton 2010-ben vitathatatlanul a legbefolyásosabb nő volt a bolygón. Államtitkárként gyakorlatilag korlátlan hatalommal rendelkezett. Kormánytisztviselőként megmenthette volna ezeket a gyerekeket hivatalos csatornákon keresztül, de mellékvállalkozást vezetett. A katonaság azzal érvel, hogy Clinton személyes haszonszerzés céljából kereste ezeket a gyerekeket, valószínűleg sokkal többet, mint az a 3 000 000 dollár, amit arra költött, hogy kiszabadítsa őket Haitiról. Ezt önöknek, három tisztnek kell eldönteniük”
– folytatta Hannink alelnök.

14:30-ig szünetet rendelt el

f

Clinton Katonai Törvényszék: 2. nap (2. rész)

A hétfő délutáni tárgyalás ünnepélyes néma perccel kezdődött a négy bátor amerikai tiszteletére, akik tragikusan vesztették életüket Bengáziban.

John G. Hannink adminisztrátor a béklyós Hillary Clinton felé támaszkodott, aki észrevehetően elfordította lelketlen tekintetét, hogy elkerülje a digitális táblákat, amelyeken Chris Stephens nagykövet, Sean Smith információs tiszt, valamint a CIA alvállalkozói, valamint Tyrone Woods és Glen haditengerészet korábbi SEAL-ei voltak. Doherty.

Hannink alelnök azt mondta a három tisztből álló bíróság előtt, hogy a haláluk megelőzhető volt, de Clinton békés kapcsolatokat akart ápolni Líbia ideiglenes kormánnyal és az Amerika-ellenes iszlám fegyveres csoportokkal, amelyek Moammer Kadhafi meggyilkolása után kerültek előtérbe.

„A fogvatartott Clintont jobban érdekelte, hogy terroristákkal barátkozzon, mintsem az amerikai életek védelme. Sok ember számára könnyű elfelejteni, ami 7 évvel ezelőtt történt, de mi nem tudjuk elfelejteni. Nem feledkezhetünk meg arról, hogy a fogvatartott amerikai életekkel szembeni érzéketlen figyelmen kívül hagyásának köszönhetően négy amerikai egy amerikai zászlóval leterített fadobozban ment haza családjához”
– mondta Hannink alelnök a törvényszéknek.

Megkérte a bíróságon részt vevő két férfit és egy nőt, hogy ha tehetik, képzeljék el azt a terrort, amit Stephens nagykövet érezhetett, amint megfulladt a fekete füsttől és elevenen égett, miután a dzsihadisták felgyújtották az amerikai diplomáciai épületet. Vagy az a kimerültség, amelyet Woods és Doherty elviselt, amikor a puszta adrenalintól hajtva 13 órán keresztül védték a CIA-mellékletet az Ansar al-Sharia behatoló tagjaitól.

„Clinton szerepét már nem kell tisztázni; ez jól ismert. Igen, azt mondta, hogy nem tudott a behatolásról, amíg az véget nem ért, de ez bizonyítható hazugság. Amikor a CIA-melléklet személyzete meglátta, hogy az alig egy mérföldnyire lévő diplomáciai épület lángokban áll, azonnal értesítették William Burns külügyminiszter-helyettest, Clinton második számú emberét, aki pedig felhívta az ágyában alvó Clintont hajnali háromkor. Ezt nem sajnálhatja, és azt mondták neki, hogy a CIA-alkalmazottak, tudva, hogy a melléképület hamarosan ősz lesz, védekezni akarnak. De Clinton visszautasította, és innen tudjuk ezt”
– mondta Hannink alelnök.

Lejátszotta egy telefonhívás hangfelvételét, amely aznap este történt. Nyilvánvalóan Clinton boszorkány kuncogása volt, aki Burnsszel beszélt.

„Az állam hatalmas támadás alatt áll. Arrow (az Állami Minisztérium kódszava a CIA-melléklethez) védekezni akar. Azt hiszik, ők lesznek a következőek”
– mondta Burns.

– Hajnali 3 óra van, mit akarsz, mit tegyek vele? Clinton mondta.

– Adhatunk zöld utat Arrow-nak?

Hosszú szünet után Clinton azt mondta: „Egyáltalán nem. Az utolsó kibaszott dolog, amire szükségünk van, az az, hogy szembeszálljunk al-Shariával. Ha ez felrobban, mindent elbaszthat."

Ekkor Hannink adminisztrátor leállította a szalagot, és bombát dobott. Kijelentette, hogy Clinton elsődleges célja egy titkos kormányzati művelet védelme volt, mivel a bengázi diplomáciai képviseletet a CIA fedezetként használta fel arra, hogy fegyvereket csempészett az Aszad-ellenes szíriai lázadóknak. Ha a CIA jelenléte Bengáziban nyilvánossá válna, a fegyvercsempész-akció összeomlana, és Líbia ideiglenes kormánya kedvezőtlenül nézne minden amerikai lábra Líbia földjén.

Hannink adminisztratív alelnök engedte, hogy lejátszhassa a felvételt.

„Nyíl álljon le, hallasz? Nem érdekel, mi lesz ezután. Egyáltalán nem szabad elköltözniük”
– lehetett hallani Clintont.

– Mi van, ha az amerikaiak meghalnak – kérdezte Woods.

„Ami történik, az megtörténik. Röviden reggel. Visszamegyek az ágyba”
– mondta Clinton.

Hannink adminisztrátor megölte a szalagot. „Kell még többet hallanunk, hogy megállapítsuk bűnösségét ebben az ügyben? Nem hiszem. A szalag önmagáért beszél. Az ön előtt ülő fogvatartott közvetlenül felelős a négy férfi haláláért, és felelősségre kell vonni. Bűnrészes a halálukban, és árulásban bűnös” – mondta.

Arra kérte a törvényszéket, hogy emészthesse meg a hallottakat, és közölte, hogy az eljárás kedd délután folytatódik.

f

Frissítés: 2021. április 14.

Clinton Katonai Törvényszék: 3. nap

Kedden John G. Hannink adminisztrátor, aki a guantánamói öbölben a katonai ügyben vádat emel Hillary Clinton ellen, felhozta Vince Foster, Clinton egykori kollégája, az arkansasi Little Rock-i Rose Ügyvédi Irodánál több évtizedes halálát. aki a Clinton-kormányzathoz csatlakozott arkansasi hűségesek összeesküvésének részeként érkezett DC-be.

Az akkori elnök, Bill Clinton kinevezte Fostert a Fehér Ház helyettes jogászává, és megbízta a közigazgatási tisztviselők átvilágításával. Fosternek azonban számos kudarca volt. Clinton első két főügyészjelöltjét vissza kellett vonnia, mert illegális bevándorlókat fogadtak fel, és Foster belekeveredett egy botrányba, amelyben Clinton több barátjának kirúgták a Fehér Ház utazási irodájában.

1993. július 20-án Fostert holtan találták a virginiai Fort Mercy Parkban, három lőtt sebesüléssel a tarkóján. Egy hivatalos vizsgálat öngyilkosságnak minősítette a halálát, ami arra utalt, hogy Foster azért vetette ki az életét, mert csalódást okozott Billnek és Hillarynek.

„Amit Seth Rich-kel tett, Vince Fosterrel tette. A gyilkosságnak nincs elévülése” – mondta Hannink alelnök a három tisztből álló testületnek.

Hannink egy manila borítékból ürített ki egy darab papírt, amelyet feldaraboltak és ragasztószalaggal összeraktak.

„Ez Vince Foster állítólagos felmondólevele volt, amelyet a halálával kapcsolatos hivatalos vizsgálat öngyilkossági jegyzetnek nevezett. Van azonban egy probléma. A kézírás nem Vince Fosteré. Ez egy ügyes hamisítás. A katonaság négy kézírás-elemző szakértővel hasonlította össze Foster írásmódjának ismert mintáival. Mind a négyen találtak olyan finom árnyalatokat, amelyek bizonyítják, hogy nem Foster írta”
– mondta Hannink alelnök.

Aztán egy újabb papírlapot csúsztatott ki a borítékból, mondván, hogy nem tudja felfedni az eredeti forrást, de az igazságügyi orvosszakértők megállapították, hogy a kézírás Vince Fosteré. Elmondása szerint a levelet nem sokkal Foster meggyilkolása után fedezték fel, és egy banki széfben tartották elrejtve, amíg Donald J. Trump elnök 2017 augusztusában titokzatosan meg nem szerezte.

A levél egy része így szólt:

„Ha bármi történik velem, remélem, megtalálják ezt a levelet. Hogy teljesen világos legyen, nem vagyok öngyilkos, és ha eltűntként vagy halottként bukkanok fel, ne keressen tovább Hillarynél és Bill Clinton elnöknél. Tudják, hogy én tudom. Tavaly júniusban (1992) Hillary, aki valójában felelős a történésekért, 23 000 000 dollárt sikkasztott a Veterán Ügyek Minisztériumától, és letétbe helyezte azt a sok fel nem tárt bankszámlájukon, sok offshore-on. Elkövettem azt a hibát, hogy a „barátaimtól” kértem egy vékony szeletet abból a tortából. Jobban kellett volna tudnom. Ugyanolyan mohók, mint gonoszak. Nem vagyok benne biztos, hogy az ígéretem, hogy hallgatok, elég jó lesz. Remélem, tévedek.”

Donald J. Trump, Hannink alelnök a törvényszéknek elmondta, azért ült le a levélre, mert időt akart adni a katonaságnak, hogy vaskalapos pert indítsanak Clinton ellen, jóllehet Trump már az elnöksége alatt utalt Foster meggyilkolására.

Valójában Trump véleményt nyilvánított. 2017-ben Trump azt mondta, hogy Fostert azért gyilkolhatták meg, mert „bensőséges tudatában volt annak, hogy mi történik”, és Hillary Clinton szerepet játszhatott Foster halálában. Trump azt is megjegyezte, hogy Vince „mindent tudott, ami történik, aztán hirtelen öngyilkos lett”. Trump megjegyezte, hogy a Foster halálának körülményei „nagyon bizonytalanok”, a szabálytalanságokkal kapcsolatos elméletek pedig „nagyon lehetségesek”.

„Trump elnök azonnal el akarta fogni Clintont, de elég bölcs volt ahhoz, hogy kitartson a nyomozás befejezéséig. Találd ki? Megszereztük a Veteránügyi Minisztérium feljegyzéseit abban az évben, és hosszas vizsgálat után 23 000 000 dolláros eltérést találtunk, ahogy Foster állította. Nem tudjuk bizonyítani, hová tűnt ez a pénz. Az OMB nyilvántartása szerint „vegyes beszerzési költségekre” használták fel. Bármit is jelentsen ez a halandzsa
– mondta Hannink alelnök.

Megkérdezte Clintont, hogy van-e mondanivalója, de ahogyan a törvényszék egész ideje alatt, a nő elmosolyodott, és nem volt hajlandó megszólalni.

– Nos, valakinek van mondanivalója – mondta Hannink alelnök, és fenyegetően Clinton felé pillantott.

Bernard William Nussbaum amerikai ügyvéd, aki leginkább arról ismert, hogy Bill Clinton elnök alatt a Fehér Ház jogtanácsosaként szolgált, videokonferencia útján csatlakozott az eljáráshoz.

"Úr. Nussbaum, pontosan elmondja-e ennek a törvényszéknek, amit mondott nekem, amikor leváltották? – mondta Hannink alelnök.

„Öreg ember vagyok, túl sok titkot és túl sok megbánást tudó öregember. 1993. június 14-én hallottam, ahogy Hillary Clinton azt mondta a Fehér Ház akkori személyzeti titkárának, John Podestának, hogy valamit tenni kell Vince Fosterrel, mert komoly fenyegetést jelentett rá és Billre egyaránt. Valamivel több mint egy hónappal később természetesen holtan találták”
– mondta Nussbaum.

– És tiszta a memóriája ezzel kapcsolatban? – kérdezte Hannink alelnök.

"Sajnos igen. Az emlékezetembe ivódott, mióta hallottam – válaszolta Nussbaum.

Hannink adminisztrátor a törvényszék elé terjesztette érvét, miszerint Clinton azért rendelte el Foster halálát, mert vagy zsarolta, vagy egyszerűen csak egy laza dolog volt, amit rendbe kell tenni. Azt állította, hogy Clinton valószínűleg több száz vagy akár több ezer halálesetért felelős.

"De nem az ön feladata, hogy elítélje mindazokért, amelyek teljes körű kivizsgálása egy életbe telne. El kell döntenie a bűnösséget egy, csak az egyik vádpontban, hogy garantálja ennek a fogvatartottnak az életét, vagy azt, ami maradt belőle, börtönben vagy halálbüntetésben. Gyilkosság vagy hazaárulás elkövetésére irányuló összeesküvés bármelyik megteszi”
– mondta Hannink alelnök.

Hozzátette, még többen jönnek, és szerda délutánig szüneteltetik a törvényszéket.

f

Frissítés: 2021. április 15.

Clinton Katonai Törvényszék: 4. nap

A szerdai guantánamói eljárás azzal kezdődött, hogy John G. Hannink alelnök bemutatta a három tisztből álló testületnek Hillary Clinton és kampánymenedzsere, John Podesta közötti e-mail-váltásokat, amelyek 2016. szeptember 28-án és 2016. október 10-én történtek. esténként az első, illetve a második elnökválasztási vita után. Kiemelte, hogy az e-maileket nem Clinton hírhedt privát e-mail-szerveréről küldték vagy kapták – amelyet addigra már régóta szétszereltek –, hanem egy nyilvános, ingyenes, Yandex nevű e-mail szolgáltatástól, amely a Gmail alternatívája. Az e-mail tartalma – nyitotta meg Hannink adminisztrátor – azt illusztrálná, hogy Clinton arroganciája és Hubris – összeesküvőtársai által alátámasztva – hogyan hatotta át őt a sebezhetetlenség félrevezető érzése.

„Az, hogy a katonaság hogyan szerezte meg ezeket az e-maileket, kevésbé fontos, mint az itt található tartalom. A legfontosabb az, hogy a digitális kriminalisztika meggyőzően bebizonyította, hogy ezek a titkosítatlan üzenetek a fogvatartott laptopjáról származtak, amelynek internetprotokollcíme a New York állambeli Chappaqua-ban található otthonához volt kötve” – mondta Hannink alelnök.

Az első, Clintontól Podestának küldött e-mail időbélyegzője: 2016. szeptember 28., 18:45. Ebben Clinton dühét fejezte ki amiatt, hogy a vitaközönségben sokan támogatják Trump Amerikáról alkotott elképzelését az övével szemben.

Hannink adminisztrátor elmondta a rövid üzenetet a törvényszéknek. „Ő [Trump] egy nagyképű bolond, de üzenete veszélyesen visszhangzik a siralmas tömegével. Az idióta beszél, ők pedig hallgatnak. Nem aggódunk, de jobban oda kellett volna figyelnünk. Most jobban oda kell figyelnünk. Balesetek történnek."

„Harminc perccel később Podesta válaszolt Clintonnak” – mondta Hannink alelnök, és felolvasta Podesta válaszának nyomtatott példányát. „Megtörténtek már, és újra megtörténhetnek. Éppen ezért az embereknek óvatosnak kell lenniük, hogy elkerüljék a baleseteket.”

Hannink adminisztratív alelnök elismerte, hogy az üzenet további kontextus nélkül nem volt más, mint a kettős beszéd összemosása, amely éppolyan homályosan értelmezhető, mint egy napi horoszkóp. De a 2016. október 10-i e-mail-cserével összefüggésben Clinton és Podesta burkolt célzásai hirtelen nyílt fenyegetéssé váltak egy elnökjelölt ellen.

„Ezt a Clinton által írt levelet a második elnökválasztási vita utáni estén küldték el Podestának. És felolvasom: Még mindig nem hiszem el, hogy az a kurva azt mondta, hogy börtönben leszek, amikor elnök lesz. Mintha börtönbe küldhetne, vagy elnökké válhatna, ami azt illeti. És azok az idióták, akik mennydörgő tapsot adnak neki. A pénze nem teszi őt legyőzhetetlenné. Komolyan fontolgatom a savmosást – szeretem, amikor olyan kifejezéseket használ, amelyeket nem ért –, hogy eltüntesse magát. Esélye sincs, hogy valaha is hozzám érjen. Meg tudjuk csinálni. Gondolatok?”

Hannink alelnök ránézett egy megbilincselt Clintonra, és megkérdezte, nem akar-e beszélni a viselkedéséről. Sötét, parázsló tekintetét a férfira fordította, de nem szólt semmit, és ugyanazt a zárkózottságot figyelte meg, amilyen a bíróság kezdete óta.

„A hallgatása sokat mond, Clinton fogvatartott, és nem félemlíti meg ezt a megbízást” – mondta Hannink alelnök. „Podesta egy órával később válaszolt neki: Nem tudom, ivott-e ma este. Óvatosan a szavakkal. Ő nem egy senki, és unalmas óvintézkedésekre lenne szükség, hogy eltávolítsák a színpadról. Lehet, hogy vízszerelőre van szükség."

„Azt állítom, hogy hallgatólagosan összeesküdtek Donald Trump meggyilkolására” – folytatta Hannink alelnök. „A hozzád hasonló ésszerű tisztek azonban valószínűleg felismerik, hogy a szóbeli és írásbeli fenyegetés mindennapos a mai társadalomban, különösen a közösségi médiában. A titkosszolgálat négy év alatt több mint 132 000 Donald Trump elleni fenyegetést vizsgált ki. És ezek az emberek nem állnak itt bíróság előtt. Clintont, mint Trump akkori riválisát magasabb színvonalon kell tartani, mint az átlagos elégedetlen Trump-gyűlölőt. Ezen kívül össze-vissza járt Podestával, és ez egyenlő az összeesküvéssel. Ennek ellenére van még több.”

Megkérdezte a kamraajtót őrző katonai rendőröket, hogy a katonatanú kész-e tanúskodni. A képviselők egy pillanatra elhagyták a termet, és nem mással, mint John Podestával tértek vissza, csuklójánál megbilincselve és fehér börtönruhában. Amint arról korábban beszámoltunk, a Trump felhatalmazása alapján működő amerikai különleges erők húsvét vasárnapján letartóztatták Podestát és feleségét, Maryt.

A képviselők Podestát közvetlenül Clintonnal szemben ültették le. Clinton keskeny résekre nyitotta ki a szemét, mint a késvágás, és figyelmesen leste egykori barátját és kampánymenedzserét.

Hannink alelnök így folytatta: „Clinton fogvatartott, ez az ember hamarosan a saját bírósága elé néz, de Önnel ellentétben hajlandó beszélni. Igen vagy nem válaszokat szeretnék, Podesta fogvatartott, ezért kérem, ne fejtse ki a válaszokat, hacsak nem mondom. Az e-maileket leszámítva, Hillary Clinton nyíltan elmondta önnek, arcban és személyesen is, hogy Donald Trump meggyilkolását tervezte?

– Igen – mondta Podesta remegő suttogással.

„Kérjük, mondja el ennek a törvényszéknek, és most minősítheti válaszát pontosan azzal, amit Clinton mondott” – kérdezte Hannink alelnök.

„Hillaryvel összejöttünk Chappaquaban, három nappal a 2. számú vita után, és megkért, hogy fogadjak fel valakit Trump megölésére. Végül sosem csináltuk, túl kockázatos volt, de napokig szüntelenül nyaggatott, hogy vigyázzak rá. Kész volt 5 000 000 dollárt fizetni” – mondta Podesta.

Hannink alelnök megkérdezte Podestát, hogy kit tervez felvenni.

– Sok volt ügynökségi – CIA – barátja van. Volt egy négyes vagy ötös listám” – mondta Podesta. „Fizettem egy 2,5-öt, egy offshore számlára utalva, a fennmaradó részt pedig a szerződés teljesítése után fizettem volna.”

– Hillary Clinton utasítására – kérdezte Hannink alelnök.

"Igen."

Hannink megkérdezte a leendő bérgyilkos nevét, Podesta pedig azt mondta, megígérték neki, hogy nem kell nyilvánosságra hoznia azoknak a bérgyilkosoknak a nevét, akikkel ő és Clinton kapcsolatban álltak.

– Hillary Clinton ötlete volt, hogy lemondjon róla? – kérdezte Hannink alelnök.

„Nem, az enyém volt. Valójában annyira kockázatosnak tartottam, hogy a háta mögé mentem, hogy megszakítsam. A srác megtartotta a 2,5-öt, a megállapodás szerint” – válaszolta Podesta.

– És nem gyártasz tanúvallomást, mert az együttműködésedért cserébe a halálbüntetésnél alacsonyabb büntetést garantáltak? Hannink alelnök mondta.

„Amit ma mondtam, az az igazság. Hillary Clinton egy gyilkos, nárcisztikus, gonosz nő” – mondta Podesta, és kikísérték a törvényszékből.

Zárásként Hannink adminisztrátor azt mondta a törvényszéknek, hogy csütörtök délután terjeszti elő végső bizonyítékait, és felszólította a Clinton elleni katonai ügyet elbíráló tiszteket, hogy gondosan és aprólékosan mérlegeljenek minden egyes bizonyítékot.

A bizottság azt mondta, hogy csütörtök délben (EST.) folytatódik.

Az RRN forrásai szerint a Podesta bírósága május 4-én, kedden kezdődik.

f

Frissítés: 2021. április 16.

Clinton Katonai Törvényszék: 5. nap MEGGYŐZŐDÉS!

A katonai törvényszék csütörtökön elítélte Hillary Clinton volt külügyminisztert gyilkosság, gyilkossági összeesküvés, gyilkosság közreműködése, gyermekkereskedelem, kiskorú veszélyeztetése, hazaárulás és lázadás vádjával.

A két férfi, egy női tiszti testület nem sokkal azután hozott egyhangú ítéletet, hogy John G. Hannink alelnök, aki a katonai ügyben pert indított Clinton ellen, bemutatta a vád utolsó tanúját, Clinton egykori stratégáját és szeretőjét, Huma Abedint.

Az engedékenységért és a vádalkuért cserébe Abedin azt vallotta, hogy ő és Clinton kiskorú gyerekeket „osztottak meg” elhidegült volt férjével, Anthony Weinerrel. Abedin arra kényszerítette, hogy tisztázza a „megosztott” szó definícióját, és azzal minősítette válaszát, hogy ők „gyakoroltak” aljas és buja viselkedést hátrányos helyzetű kiskorúakon, akiket Clinton importált az Egyesült Államokba.

"Amerikai gyerekek?"
– kérdezte Hannink alelnök.

– Igen, de nem elsősorban. Túl könnyű nyomon követni őket. Leggyakrabban szegény országokból – válaszolta Abedin.

"Elmondaná ennek a törvényszéknek, hogyan kisajátította ezeket a gyerekeket? "
– kérdezte Hannink alelnök.

„Hillary felhasználta a kormányzati igazolásait. Államtitkárként, volt külügyminiszterként és volt First Lady-ként is volt carte blanche-ja. Könnyű volt behoznia árva gyerekeket olyan helyekről, mint például Szíria, Afganisztán vagy Irak. Senki nem tett fel kérdéseket. Senki sem keresné őket – felelte Abedin érzéketlenül.

Abedin arra kérte, hogy számszerűsítse hőstetteik számát, és azt mondta, hogy nem tudja megszámolni azoknak a kiskorú fiúknak és lányoknak a számát, akiket Clinton azzal az ürüggyel hozott az Egyesült Államokba, hogy gyümölcsöző életet biztosítson nekik, de azt mondta a törvényszéknek, hogy „sok” amelyek többségét később „eladták vagy adományozták” a Clinton-összebeszélés befolyásos tagjainak.

"Kik az emberek?" 
– kérdezte Hannink alelnök.

– Sosem tudtuk pontosan. Nem mintha Hillary maga árulta volna őket. Valaki intézte ezt, és nem tudom a nevét – válaszolta Abedin.

„És még mindig nem hajlandó beszélni”
– jegyezte meg Hannink alelnök.

Megkérdezte a törvényszéket, hogy eleget hallottak-e; hogy a katonaság elsöprő bizonyítékokat mutatott be Clintonnak az Egyesült Államok és az emberiség elleni atrocitásairól. A hagyományos büntetőpertől eltérően – emlékeztette a bizottságot – nem volt szükség egyhangú ítéletre Clinton elítéléséhez egyik vádpontban sem. Szerinte a többségi szavazás kielégíti az igazságszolgáltatást.

A törvényszék mindössze öt perces tanácskozás után hozott bűnös ítéletet. Bűnösnek találták Clintont a katonaság által felhozott összes vádban – Seth Rich, Vince Foster és Antonin Scalia Legfelsőbb Bíróság bírójának meggyilkolása miatt; Haitiról és a harmadik világ más országaiból származó kiskorúak kereskedelme és bántalmazása; összeesküvés egy elnökjelölt meggyilkolására.

Ahogy az egész bíróságon, Clinton kísértetiesen hallgatott, amikor felolvasták az ítéletet, és a tisztek azt javasolták, hogy bűneiért halálbüntetést kapjon. Hannink adminisztrátor megkérdezte Clintont, hogy előnyben részesíti-e azt, hogy a katonaság hogyan hajtja végre az ítéletét, de ő mégsem volt hajlandó megszólalni.

"Ön visszautasította a tanácsot. Nem volt hajlandó megvédeni magát. Ez a törvényszék ezért úgy dönt, hogy a vádlottat, a fogvatartott Hillary Rodham Clintont halálig akassza fel a nyakánál fogva”
– mondta Hannink alelnök. 
"Az ítéletet április 26-án, takarodó után hajtják végre."

Az RRN értesülései szerint Huma Abedin saját katonai bírósága elé néz, egy még eldöntetlen időpontban.

f

Frissítés: 2021. április 26.

Hillary Clintont felakasztották a GITMO-nál

 

Tojásrántotta jalapeno paprikával, és egy epres turmix. Az elítéltek utolsó étkezése.

Hillary Rodham Clintont hétfő este felakasztották a Guantánamói-öbölben, halála annak a hadműveletnek a csúcspontja, amely március 2-án kezdődött, amikor az amerikai haditengerészet SEAL-ei Donald J. Trump felhatalmazása alapján letartóztatták a megszégyenült politikust Chappaqua-ban, New York államban. A világ leghírhedtebb fogolytáborának ötnapos bírósági tárgyalása után egy három tisztből álló testület bűnösnek találta Clintont gyilkosságban, gyilkosság közreműködésében, hazaárulásban, gyermekkereskedelemben és más súlyos bűncselekményekben. Clinton, aki megtagadta a tanácsot, az eljárás során egy szót sem szólt, és rezzenéstelen tekintettel fogadta John G. Hannink alelnök halálos ítéletét.

Az akasztásra este 21:05-kor került sor, rögtön takorodó után, amely a csendes órák kezdetét jelenti az Egyesült Államok katonai bázisain szerte a világon.

„A világ csendesebben fog elaludni ma éjjel” – mondta John G. Hannink adminisztrátor egy kis gyűlésen, amelyben három vezérkari főnök és Donald J. Trump is részt vett, aki tipikus sötét öltönyében és bíbor nyakkendőjében volt. , még a nap folyamán megérkezett a GITMO-hoz. Michael Pompeo és Rudy Giuliani volt New York-i polgármester mellette álltak, és mindketten fontos szerepet játszottak a Clinton elleni bizonyítékgyűjtésben.


Katonai őrség alatt egy megbilincselt Hillary Clintont a Camp Delta fogolytömbjéből az acélrácsból készült akasztófára kísérték, lába alatt lefelé nyíló ajtóval, amelyet az Army Corps of Engineers állított fel egy tisztáson a Windward Point világítótorony közelében, a GITMO déli részén. él. Egy acélgerendára egy téglalap alakú dobozt rögzítettek, a tokból öt kör alakú, piros gombbal. Mindegyik gomb előtt egy-egy egyenruhás katona állt. Az emelvény tetején egy másik katona fonott hurkot csúsztatott Clinton nyakába.

Hannink alelnök így beszélt a végrehajtás részleteiről: „Amikor azt mondom, kész, és nem egy pillanattal azelőtt, akkor a bal mutatóujját fogja a gomb előtt tartani. Addig fogod ott lebegni, amíg azt nem mondom, hogy hajtsd végre, és akkor ötödnek egyszerre kell megnyomnia a gombot. Az öt gomb közül csak az egyik indítja el az ajtót, és soha egyikőtök sem fogja tudni, melyik gomb volt az. Érted ezeket az utasításokat?”

– Igen, uram – bömbölték az öten egyhangúan.

Egy lelkész és egy orvos felmásztak az emelvény tetejére vezető 13 lépcsőn, és egy katona mellé álltak, aki ellenőrizte, hogy a hurok rögzítve van-e Clinton nyakában. Alattuk Hannink adminisztrátor megkérdezte, hogy Clintonnak szüksége van-e az utolsó rítusokra, vagy van-e valami utolsó szava.

Clinton törte meg a csendet. Hillary Clinton vagyok, ezt nem teheted velem – mondta Boszorkánykacagással.

„Már megtörtént”
– kiáltott fel neki Donald J. Trump.

"Kész." Hannink adminisztrátor bólintott a végrehajtás részleteire.

Pillanatnyi szünet után kiadta a „végrehajtás” parancsot, a katonák megnyomták a gombjaikat, és Clinton lába alatt kinyílt a rács. A bokánál még mindig megbilincselt lábai és lábai egy-két pillanatig megrándult, majd megállt.

A kötelet elvágták, és Clinton élettelen teste egy nyirkos fűben hevert. A jelenlévő orvos megvizsgálta életfunkcióit, és halottnak nyilvánította.

Egy bizalmas forrás, aki részt vett Trump küldetésében a Deep State felszámolására, azt mondta, hogy az általános hangulat komor és melankolikus; nem volt ünneplés, ujjongás, csak az elégedettség légköre, annak elismerése, hogy amit tenni kell, az megtörtént. Bűneinek természete beárnyékolta az ünnepi gondolatokat. De a négy évtizedes rémuralom véget ért.

„Bármennyire is gyűlölte Trump, ez pusztán üzlet volt. Jobban törődik a gyerekekkel, akik szenvedtek tőle, mint azzal, amit a lány tett vele. Igen, a halála jelzést küld a Deep State felé. Trump azonban tudja, hogy még sok hátra van, és addig nem ünnepel, amíg a munka el nem készül”
– mondta forrásunk.

 

f

Szólj hozzá!

A bejegyzés trackback címe:

https://femamv.blog.hu/api/trackback/id/tr2917838849

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
Szieszta © - A Patrióta Magazin |SZIESZTA-NETWORK HUNGARY © |
süti beállítások módosítása