Szieszta⚜️A Patrióta Magazin |SZIESZTA-NETWORK HUNGARY © |

2022. szeptember 08. 14:44 - M0DERAT0R

Elhunyt II. Erzsébet királynő.... Aktiválják a "London Bridge" protokollt!

 

2021.11.11-én írtuk:

Az Egyesült Királyság: rendőrségi mozgósítás.

 
Az Egyesült Királyság rendőreit, akik a londoni fővárosi rendőrségnél szolgáltak, és akik jelenleg az ország más részein állomásoznak, ideiglenes kiküldetésben visszahívják Londonba.
Néhány katonai egységet behoznak a fővárosba, hogy megosszák a laktanyát a londoni katonai egységekkel.

A rendőrség azt gyanítja, hogy valami köze van a királynőhöz...

Simon Parkes

Korábban ollóztuk:

 

Scott Morrison miniszterelnök részt vesz az istentiszteleten, hogy kifejezze tiszteletét Fülöp hercegnek, Edinburgh hercegének

LONDON – Most nyilvánosságra kerülhet az Egyesült Királyság kormányának terve, hogy mi fog történni a II. Erzsébet királynő halála utáni napokban – a LONDON BRIDGE hadművelet fedőneve, és régóta titkolózott.

Az évek során töredékek szivárogtak ki, kezdve a felvetésektől, hogy a miniszterelnököt egy köztisztviselő telefonhívása értesíti, amelyben azt mondják neki, hogy „a londoni híd leállt”, egészen a hírekig, hogy a halálesetet a sajtószövetség hírei fogják bejelenteni. huzal.

Most először derülhet ki a királyi család és a kabinetiroda BRIDGES Titkársága által végzett előkészületek teljes mértéke, miután a POLITICO egy sor dokumentumot szerzett meg, amelyek részletesen leírják, hogyan reagál majd Nagy-Britannia, ha eljön a nap.

A 95 éves királynő minden tekintetben jó egészségnek örvend, és semmi sem utal arra, hogy ezeket a terveket sürgősen felülvizsgálták volna. Ezek azonban a LONDON BRIDGE hadműveleti kabinetiroda legújabb tervei, amelyekben a koronavírus-járvány megvitatása is szerepel.

A dokumentumok azt mutatják, hogy a brit állam minden ága milyen rendkívüli szintű fellépést igényel, beleértve a példátlan tömegek és az utazási káosz kezelését célzó hatalmas biztonsági műveletet, amely egy hivatalos feljegyzés szavaival élve Londont először „telik meg”. valaha.

Felfedik azt a tervet, hogy a miniszterelnök és kabinetje találkozik a királynő koporsójával a St. Pancras állomáson, és hogy az új Károly király körútra indul az Egyesült Királyságban a temetés előtti napokban.

A királynő halála és temetése közötti 10 nap menetrendjének részletei a banálistól a nevetségesig terjednek. Az egyik dokumentumban a Downing Street aggodalmát fejezi ki, ha a közvélemény haragjának hullámával szembesül, ha az aktiválást követő 10 percen belül nem tudja félárbocra ereszteni zászlóit, és esetleg külső vállalkozóra kell támaszkodnia. Egy másik esetben úgy döntöttek, hogy a retweeteket letiltják a Whitehall-i osztályokon, hacsak a kormány kommunikációs vezetője nem engedélyezi.

Ezek a LONDON BRIDGE hadművelet és a SPRING TIDE hadművelet – Károly trónra lépésének terve – teljes részletei.

D-nap

A királynő halála utáni órákban „hívás-kaszkád” zajlik, amelyen tájékoztatják a miniszterelnököt, a kabinettitkárt (Nagy-Britannia legmagasabb rangú köztisztviselőjét) és számos legmagasabb rangú minisztert és tisztviselőt. A miniszterelnököt a királynő magántitkára fogja tájékoztatni, aki tájékoztatja a Titkos Tanács irodáját is, amely az uralkodó megbízásából koordinálja a kormányzati munkát.

Belsőleg ezt a napot „D-napként” fogjuk emlegetni. A temetést megelőző minden következő napot „D+1”, „D+2” és így tovább emlegetjük.

A királyi háztartás „hivatalos értesítést” ad ki a hírről.

A minisztériumi állandó titkárok számára készült felhívás, amely felvázolja, hogyan közöljék a hírt minisztereikkel, és a POLITICO azt utasítja nekik, hogy mondják el: „Most értesültünk Őfelsége, a királynő haláláról.” A minisztereknek azt mondják, hogy „diszkrécióra van szükség”.

A miniszterek és a magas rangú köztisztviselők is kapnak egy e-mailt a kabinet titkárától, amelynek tervezete a következő: „Kedves kollégák!

Az e-mail kézhezvétele után a Whitehall zászlóit félárbocra engedjük le. A cél az, hogy ezt 10 percen belül meg lehessen tenni.

Egy több évvel ezelőtti gyakorlaton a Downing Street aggodalmát fejezte ki amiatt, hogy ez lehetetlen, mivel nem alkalmaz zászlóstisztet, és nem volt biztos, hogy mindig lesz jelen valaki, aki le tudja ereszteni a zászlót. Az egyik 10-es tisztviselő figyelmeztette a miniszterelnök csapatát, hogy nyilvános haragot kockáztat, ha külső vállalkozót kell bevonni, és nem lehet gyorsan leengedni a zászlót. Egy kormánytisztviselő szerint a probléma mostanra megoldódott.

Az Egyesült Királyság parlamentje, valamint a skóciai, walesi és észak-írországi decentralizált törvényhozás elnapol. Ha a parlament nem ülésezik, vissza fogják hívni.

Az idők jeleként sok közvetlen terv a közösségi médiához kapcsolódik. A királyi család honlapja fekete őrzőoldalra változik, amelyen egy rövid nyilatkozat is megerősíti a királynő halálát. Az Egyesült Királyság kormányának webhelye – GOV.UK – fekete szalagcímet jelenít meg a tetején. Minden kormányzati minisztériumi közösségi médiaoldalon fekete szalaghirdetés is látható, és profilképei a minisztériumi címerre változnak. A nem sürgős tartalmat nem szabad közzétenni. A retweeteket kifejezetten tiltják, hacsak a központi kormányzat kommunikációs vezetője nem engedélyezi.

A királyi család bejelenti a királynő temetésének tervét, amelyre várhatóan 10 nappal a halála után kerül sor.

A miniszterelnök lesz az első kormánytag, aki nyilatkozik. A kormány többi tagját arra utasítják, hogy csak a miniszterelnök felszólalása után nyilatkozzanak.

A Honvédelmi Minisztérium gondoskodik arról, hogy minden tisztelgő állomáson fegyvertisztelgésre kerüljön sor. Országos néma percet hirdetnek.

A miniszterelnök ezután audienciát tart az új királynál, majd 18 órakor Károly király közvetíti a nemzetet.

Ezzel egy időben lesz megemlékezési istentisztelet a London szívében található Szent Pál-székesegyházban. A miniszterelnök és néhány magas rangú miniszter jelen lesz. A POLITICO által látott hivatalos dokumentumok szerint a szolgáltatás a tervek szerint „spontán” lesz.

D-nap+1

A királynő halálát követő napon délelőtt 10 órakor a Csatlakozási Tanács – amely vezető kormánytiszteket is magában foglal – összeül a Szent Jakab-palotában, hogy Károly királyt kiáltsa ki az új uralkodónak.

Több száz titkos tanácsadót, köztük a miniszterelnököt és a magas rangú minisztereket kérik fel a részvételre, az uraknak pedig reggeli ruhát vagy nappali öltönyt kell felvenniük fekete vagy sötét nyakkendővel. Semmiféle dekorációt nem szabad viselni.

A kiáltványt ezután a Szent Jakab-palotában és a londoni királyi tőzsdében olvassák fel, Károly királyként megerősítve.

A parlament összeül, hogy megegyezzen a részvét üzenetéről. Minden egyéb parlamenti ügyet 10 napra felfüggesztenek. A képviselők az alsóházban tisztelegnek.

15:30-kor a miniszterelnök és a kabinet audienciát tart az új királynál. A minisztereknek azt mondják, hogy ne hozzák magukkal házastársukat.

D-nap+2

A királynő koporsója visszakerül a Buckingham-palotába.

Ha a királynő a kelet-angliai norfolki rezidenciáján, Sandringhamben hal meg, holttestét királyi vonat viszi a londoni St. Pancras állomásra, ahol a miniszterelnök és a kabinet miniszterei várják koporsóját.

Ha meghal a skóciai Balmoralban, az UNICORN hadművelet aktiválódik, ami azt jelenti, hogy holttestét lehetőség szerint királyi vonattal viszik Londonba. Ha nem, akkor az OVERSTUDY hadművelet indul, ami azt jelenti, hogy a koporsót repülővel szállítják át. A miniszterelnök és a miniszterek fogadáson vesznek részt, hogy üdvözöljék a koporsót.

A kiáltványokat a decentralizált közigazgatásban fogják felolvasni. A tiszteletadás valószínűleg a parlamentben folytatódik.

D-nap+ 3

Károly király reggel a Westminster Hallban veszi át a részvétnyilvánítást.

Délután körútra indul az Egyesült Királyságban, a skót parlament meglátogatásával és az edinburghi St. Giles katedrális istentiszteletével kezdődik.

D-nap+ 4

Károly király Észak-Írországba érkezik, ahol újabb részvétnyilvánítást kap a Hillsborough kastélyban, és részt vesz egy istentiszteleten a belfasti Szent Anna-székesegyházban.

A LION hadművelet próbájára kerül sor, a koporsó menetére a Buckingham-palotától a Westminster-palotáig.

D-nap+ 5

A menet a Buckingham-palotától a Westminster-palotáig egy ünnepélyes útvonalon, Londonon keresztül zajlik majd. A koporsó érkezését követően istentisztelet lesz a Westminster Hallban.

D-Day+ 6-tól D-Day+ 9-ig – és Whitehall aggódik

A királynő három napig fog feküdni a Westminster-palotában, a FEATHER kódnevű hadműveletben. Koporsója a Westminster Hall közepén katafalkként ismert megemelt dobozon fog feküdni, amely napi 23 órában nyitva lesz a nagyközönség számára. A VIP-eknek jegyeket adnak ki, hogy legyen időjük.

A D-Day+6-on az állami temetési körmenet próbája lesz.

A D-Day+7 napon Károly király Walesbe utazik, hogy újabb részvétnyilvánítást fogadjon a walesi parlamentben, és részt vegyen egy istentiszteleten a cardiffi Liandaff katedrálisban.

Ebben az időszakban a minisztériumokat a temetésre való felkészülés hatalmas mennyisége fogja el. A POLITICO által megtekintett dokumentumok azt mutatják, hogy bár a kormány általánosságban úgy véli, hogy képes a temetés sikeres lebonyolítására, a szükséges munka hatalmas lesz, és konkrét aggodalmak merültek fel a lehetséges kihívásokkal kapcsolatban.

A legnagyobb nehézségekkel a Külügyminisztérium, a Belügyminisztérium és a Közlekedési Minisztérium küzd.

A Külügyminisztérium feladata a külföldről érkező államfők és VIP-személyek érkezésének megszervezése, aggályok merültek fel azzal kapcsolatban is, hogy a koronavírus-járvány idején a királynő meghalása esetén miként lehetne megoldani jelentős számú turista belépését az országba.

A belügyminisztérium felelős a biztonsági intézkedésekért, a kormány nemzetbiztonsági titkársága és hírszerző szolgálatai pedig fokozott készenlétben állnak majd a terrorfenyegetettség fokozódása miatt.

A Közlekedési Minisztérium aggodalmát fejezte ki amiatt, hogy a Londonba utazni szándékozók száma komoly problémákat okozhat a közlekedési hálózatban, és túlzsúfoltsághoz vezethet a fővárosban.

A kibontakozó jelenetek megdöbbentő értékelése során az egyik feljegyzés egy olyan legrosszabb forgatókönyvre figyelmeztet, amelyben London szó szerint „teletelik” először, amikor potenciálisan emberek százezrei próbálnak eljutni oda – szállással. az utak, a tömegközlekedés, az élelmezés, a rendõrség, az egészségügy és az alapszolgáltatások szakadásig nyúltak. Aggodalmak merültek fel a tömegkontroll céljára szolgáló stewardok hiánya miatt is.

A miniszterelnök és a királynő megállapodott abban, hogy az állami temetés napja a „nemzeti gyász napja” lesz. Ez tervezési problémákhoz is vezetett. Ez a nap gyakorlatilag munkaszüneti nap lesz, bár ennek neve nem lesz. Ha a temetés a hétvégére vagy egy meglévő munkaszüneti napra esik, további munkaszüneti nap nem adható ki. Ha a temetés hétköznapra esik, a kormány nem tervezi, hogy elrendelje a munkáltatóknak, hogy adják ki a munkavállalóknak a szabadnapot – a dokumentumok szerint ez a munkavállalók és munkatársaik közötti ügy.

D-nap+10

Magát az állami temetést a Westminster Abbeyben tartják.

Délben kétperces csend lesz az egész országban.

A felvonulásokra Londonban és Windsorban kerül sor.

Kötelező istentisztelet a windsori kastély Szent György-kápolnájában lesz, a királynőt pedig a kastély VI. György király emlékkápolnájában temetik el. 

politico

Címkék: Simon Parkes
Szólj hozzá!

A bejegyzés trackback címe:

https://femamv.blog.hu/api/trackback/id/tr3616753222

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
Szieszta⚜️A Patrióta Magazin |SZIESZTA-NETWORK HUNGARY © |
süti beállítások módosítása