Úgy tűnik, hogy a gabonaköröket egy bizonyos rezgés Cymatics ihlette. Ahogy Freddy Silva a Fields titkai című könyvében felfedi, a gabonakörök alapvető jellemzője a diatonikus skálához való viszonyukban rejlik méretükben. Gerald Hawkins, a Bostoni Egyetem csillagászprofesszorának kutatása felfedezte, hogy… a diatonikus arányok (azaz a dúr skála zenei hangmagasságai) kezdtek megjelenni a formáció különböző elemei közötti kapcsolatokban – akár a kör és a gyűrű arányában. , vagy esetleg egy nagy kör, amelyet kisebb szatellit körök vesznek körül. Gerald elemezte a Colin Andrews és Pat Delgado által 1981 és 1988 között pontosan mért körmintát. Az összesen 18 formációból 11 adott diatonikus arányt. (lásd: http://www.cropcircleresearch.com/ ... /)
Íme a Cymatics-szal kapcsolatos részletek a Timberwolfhq.com blogbejegyzéséből…
… van kapcsolat a cymatics és a gabonakörök között . Az egyik elmélet összekapcsolja a cimatika tanulmányozását a gabonakörökben előforduló rejtett üzenetek dekódolásának lehetséges eszközével .
… Íme néhány háttér ahhoz, hogy mihez kapcsolódik a cymatics valójában. Dr. Hans Jenny (szül. 1904-től 1972-ig) 2 úttörő kutatása bizonyos hangfrekvenciák által alkotott mintákról . A Cymatics szó, ejtsd: sóhaj-matt-ix, a görög Kyma vagy ta kymatika szóból származik, amely a hullámokkal kapcsolatos kérdésekre utal.
Jenny kutatása megmutatta, hogy a hangrezgés hogyan hozhat létre változó bonyolultságú geometriai alakzatokat attól függően, hogy milyen frekvenciával továbbítottuk a közegbe, amellyel dolgozott. Munkája fizikai kapcsolatot jelenthet a gabonakörök létrehozásával , mivel a fotóin található vibrációs minták közül sok úgy tűnik, hogy utánozza a terveket.
…
Mindannyiunknak azt tanítják a fizikából, hogy „energiát nem lehet létrehozni vagy elpusztítani”. „Az energiamegmaradás törvénye kimondja, hogy a teljes energiamennyiség egy zárt rendszerben állandó marad. Ennek a törvénynek az a következménye, hogy energiát nem lehet létrehozni vagy elpusztítani . Az energiával egy zárt rendszerben csak az történhet, hogy megváltoztathatja a formáját, például a kémiai energia hőenergiává válhat.
A fizika egy másik ágában, a kvantummechanikában az energiát a hullámfüggvény 7 időderiváltjával arányosként határozzák meg . Ez visszavezet minket a cimatikához , mint a hullámfüggvényben vagy frekvenciában foglalt információ értelmezésének egyik módjához . Jenny megmutatta, hogy minden frekvencia létrehozza a saját geometriai mintázatát , és ahogy a frekvencia (az olvasási hullámfüggvény vagy az energia) növekszik, úgy növekszik a geometriai mintázat összetettsége is, ahol a hullám metszi a síkságot, amely egy olyan közeget tartalmaz, amely megismétli a rezgésmintát.
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.